Iriska 06.04.2009 08:50
S jídlem nebo bez jídla? 

Já už svůj názor na stravování v Řecku psala, ale když teď tak vidím a prohlížím katalog, tak někdy může nastat situace, kdy si člověk vybere konkrétní destinaci (zrovna chce jen tam - je to jeho přání a touha)ale v nabídkách od cestovek právě v té destinaci nabízejí pouze aparthotely (s kuchyňkou) ale s polopenzí, nebo all incl. a kupodivu dovolená na 15 dní s touto polopenzí vychází ještě levněji, než destinace sousední a to bez jídla!!!!!
Tak pokud bych toužila právě po té konkrétní destinaci, kde je možnost ubytování pouze s jídlem a to levněji, tak bych byla bláhová, kdybych si raději připlatila tak, abych to měla bez jídla a to v sousední destinaci o několik km dál...

Vím, že toto nenastává často, ale je to zrovna i případ můj - Damnoni a hotel Damnoni Bay ;-)
Všem přeji krásnou a pohodovou dovču, ať si ji každý užije dle svých představ :-P
I.

Pelagea 06.04.2009 09:49
RE: S jídlem nebo bez jídla? 

Irisko...Naši mladí se teď chystají na Krétu s dětmi 4 a 8...Chtěli do Plakiasu, ale když tě tak čtu..pro ty prcky by Damnoni byla určitě pohodlnější...Mohla bys mi prosímpěkně napsat do vzkazníku od jaké cestovky máš tu skvělou nabídku??? Díky!

Iriska-nepř.
06.04.2009 17:40 77.48.213.***
RE: RE: S jídlem nebo bez jídla? 

Ahojky, jasný, hned se přihlásím a napíši ;-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@