marun 09.01.2011 19:06
Poradíte? 

Ahoj,letos bychom chtěli na Rhodos,spíše na jih,poradíte někdo,nikdy jsem tam nebyla a budu ráda za inf. Budu ráda i inf. na hotely.Děkuji všem.Marun
;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
reckovdetailech.cz 09.01.2011 22:36
RE: Poradíte? 

Koukni na rhodos.reckovdetailech.cz . Je tam detailní popis všech středisek včetně fotek a cestopisů.
Pokud bych měl z Rhodu něco doporučit, tak buď Pefki (tam se mi fakt líbilo, i jsem tam asi tři nebo čtyři dny bydlel), nebo Kolymbii. Ta je také ok. Pokud chceš něco naprosto klidného, koukni na Stegnu.

• Anonym (1)
Kasheneshka 10.01.2011 01:48
RE: RE: Poradíte? 

marun:pokud chcete spise na jih, tak urcite kiotari.vic na jih uz tam pak nic jineho neni
je to kousek do blizkych vesnicek jako lardos, pefki nebo lindos a taky na prasonisi(soutok dvou mori)
je to klidne misto s nadhernou plazi
jsou tam obchudky,kavarna,bar,carrefour,takze zase zadne uplne mrtvo.
hotely jsou tam 4 rodos village, rodos maris, rodos princess a princess sun(clubovy hotel hlavne pro francouze, dal od plaze velice hlucny)
nejheci je asi princess, ale taky nejdrazsi.village a maris jsou sesterske hotely zhruba na stejne urovni.village asi o malinko horsi a dal od plaze.
pak je tam jeste iberostar a miraluna, ale ty jsou dal od mestecka a kolem dokola krom plaze neni absolutne nic, takze zajit nekam na kafe, drink nebo obchudku museli by jste tak 20-30 minut si dojit

Oze
10.01.2011 09:35 82.117.130.***
RE: RE: RE: Poradíte? 

určitě taky doporučuju Rodos Princess,chce to ale mít na pár dní půjčené auto

Kasheneshka 10.01.2011 14:33
RE: RE: RE: RE: Poradíte? 

v nejhorsim pripade se da dostat autobusem kamkoliv ;-)
jinak toto jsou velke hotelove komplexy
pokud by jste mela zajem o neco maleho, klidneho jsou tam taky, ale uz zase trochu z ruky

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@