Martina
18.01.2013 18:30 46.33.112.***
apartmány Gorgona, Molyvos, Lesbos 

Byl někdo v apartmánech Gorgona v Molyvosu? Jaké jsou tam snidaně?Jak daleko jsou nějaké pěkné, spíše soukromé pláže? A co pláže s horkým prameny v Etfalou,stojí za to? Máme rádi soukromí a romantiku, co ještě doporučíte?

Joanna 18.01.2013 18:47
Re: apartmány Gorgona, Molyvos, Lesbos 

Martino, vím o jedné recenzi z 27.7. 2012:

Lesbos » Molyvos » Molyvos

Spokojenost: 63%
Gorgona na Lesbu je komplex domečků o 4 pokojích. Stojí s pár hotely asi 3 km od Molyvosu a má vlastní bazén. Majitel tam má tavernu, kde se dají objednat snídaně a večeře a vaří dobře. Upozorňuji, že hotel stojí mimo civilizaci a že majitel asi 4x denně zajišťuje odvoz do městečka Molyvos, kde je kamenitá pláž ne moc veliká. I když je napsané, že je 100m pláž upozorňuji na to, že je to naprosto neudržovaná pláž pokrytá komplet chaluhami. Je zde maličké molo a rybářská chata, dokonce tu vedla trubka a je zde dlouho mělko a kvůli tomu, že se zde nikdo nekoupe je zde plno ježků. Je lepší si vzít auto a jezdit na nějaké pláže v okolí.
Jinak ubytování krásné v přírodě s vybavením, je zde ticho a plno Holanďanů. Všichni jsou u bazénu, takže ten bazén je rázem přeplněný. Určitě to není místo pro lidi, co dávají přednost pláži před bazénem!

'Skoda, že nemáš profil, napsala bych SZ.

Helas 18.01.2013 21:46
Re: apartmány Gorgona, Molyvos, Lesbos 

Martino,v okolí horkých pramenů v Eftalou jsou kameny..Asi až po 50 metrech jsou kamínky,dál jsme nešli.Tahle pláž je FKK.Písečná pláž je asi200 m před horkými prameny.
Pod kupolí je horký pramen.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@