A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Tsilivi - Tragaki - st.Lukas

| angela
angela
Ahojky všem... Tak už máme sehnanou dovolenou - díky bohu 8-O Jedeme do Tsilivi do studií Lukas. Termín - 10.9.-20.9.2008 Můžete mi někdo říct něco o těchto studiích? a o Tragaki, třeba nějaké tipy atd..? Díky moc 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Marek
25.05.2013 17:20 89.102.42.***
lukas 

Dobrej, je to tu trochu starší recenze, ale koukám že jste měli jet na Zakynthos studia Lukas. Jestli by bylo možné napsat nějaké dojmy a rady. Chystáme se tam letos. Díky

• Anonym (2)
angela 20.08.2008 16:08
RE: Tsilivi - St. Lucas 

Jé ahoj, to je supr, já právě měla majinko obavy, že to do Tsilivi bude daleko, ale když jste to zvládali i s malým dítětem tak to bude ok ;-) Taky mě dost vyděsili recenze a diskuze o CK AEOLUS, se kterou právě také jedeme - neměli jste s nimi žádné problémy? Jsou nějaká místa, restaurace, výlety nebo tak co by jsi nám doporuřil/a???? Fotky přivítám :-D Díky moc.

Dvoři
20.08.2008 08:22 83.240.74.***
Tsilivi - St. Lucas 

Ahoj, ve studiích Lucas jsme byli před dvěma lety to tam ještě nebyl bazén, jinak studia jsou malinká, ale útulná, čistá a majitelé příjemní, úklid 2 x týdně. Pláž hned před studiem- bez přecházení silnice, každý večer pěšky jsme chodili do Tsilivi pokud jsme chtěli rušnější zábavu, krásně se to dalo zvládnout, chodili jsme s malým dítětem. Vedle je hotel a nad ním přímo autobusová zastávka do hlavního města. Byly jsme moc spokojeni, jeli jsme s cestovkou AEOLUS. Pokud budeš chtít nějaké foto pošlu.

• Anonym (3)
angela 18.08.2008 14:09
RE: andela 

Letíme:) Z Brna...

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
blume 17.08.2008 14:22
andela 

A jak tam jedes?

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
angela 17.08.2008 14:16
RE: st. Lukas 

ahoj jo díky, ty jsme myslím už četla od těch Slovenek, že... ty si to chválili mno:)

• Anonym (3)
Barus.H 15.08.2008 23:03
st. Lukas 

Ahojky, dve recenze najds na strankach NetTravel.cz ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
angela 15.08.2008 12:33
Tsilivi - Tragaki - st.Lukas 

Ahojky všem... Tak už máme sehnanou dovolenou - díky bohu 8-O Jedeme do Tsilivi do studií Lukas. Termín - 10.9.-20.9.2008 Můžete mi někdo říct něco o těchto studiích? a o Tragaki, třeba nějaké tipy atd..? Díky moc 8-)

• Anonym (7)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu