A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Zakynthos - Laganas červenec, srpen 2007

| zante.girl
zante.girl
Užasný fotečky byl jsem na zante s rodinou koncem září začátkem října a super. Jana nas protahla vazně všude. moooc supr delegátka. (ta pohádková) :-P a tu zmrzlinu tam fakt maj skvělou.... A zakyntoske ovoce ve slydkem nalevu tak to mi bude ještě dlouho chybet asi si tam poletim pro novou varku.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Gucii 29.05.2009 23:42

Bez komentáře ;-) :-D 8-) ;-) :-D 8-) .

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
giagiá 10.05.2008 21:16

Zantulko milá, tak jsem se tady byla znovu pokochat a podívat se u tebe na to, co jsem tam já nestihla vidět. Z každého obrázku je poznat, jak moc tohle místo miluješ...Strašně se tam těším, blíží se to... :-D :-D :-D Ať žije Stasantas !!! ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Marek V
01.03.2008 15:12 80.188.186.***

Užasný fotečky byl jsem na zante s rodinou koncem září začátkem října a super. Jana nas protahla vazně všude. moooc supr delegátka. (ta pohádková) :-P a tu zmrzlinu tam fakt maj skvělou.... A zakyntoske ovoce ve slydkem nalevu tak to mi bude ještě dlouho chybet asi si tam poletim pro novou varku.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze